Skladník s VZV v kmeňovom stave + príplatky nad rámec zákona!

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900€ + príplatky do výšky až 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulácia s tovarom
- Naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru pomocou VZV - 85% z pracovného času na VZV a 15% manuálna práca
- 2-zmenná 12 hodinová prevádzka (denná/nočná)

- 13. a 14. plat ako bonus
- Príspevok na DDS
- Mesačné poukážky na nákup v podnikovej predajni
- Bonus za dochádzku každý mesiac
- Príplatky hradené nad rámec zákona
- Stabilná práca na pracovnú zmluvu - trvalý pracovný pomer - od začiatku pracujete u klienta
- Bohatý sociálny program
- Stravné lístky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Nadnárodná medzinárodná spoločnosť, ktorá je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- Prax na VZV + preukaz na VZV
- Ochota pracovať na zmeny
- Potravinársky preukaz

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3256453  Megjelentetés dátuma: 3.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900€ + príplatky do výšky až 1200€