Výdajca stravy, pomocná sila od 700€

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 700€/Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výdaj jedla v kantíne
- Starostlivosť a dodržiavanie čistoty vo výdajnej časti v kantíne
- Práca na 12 hodinové zmeny, denné - nočné, krátky/dlhý týždeň (závodné stravovanie)

- NÁSTUPNÝ BONUS 600€
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE A DOPRAVU
- Strava a pitný režim zabezpečený
- Zabezpečený kompletný pracovný odev
- Zaujímavé motivačné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 2003 a jej portfólio tvoria desiatky reštaurácií, klubov a barov v Bratislave, Viedni a Prahe. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov v rozsahu až do niekoľko tisíc ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota pracovať

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3218660  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700€/Brutto