PLC Programátor

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ -1800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie riadiacich systémov Siemens v Kechneci - príprava projektu,
- parametrovanie frekvenčných meničov,
- uvádzanie strojných zariadení do prevádzky, školenie obsluhy,
- po preškolení (cca po roku) je možná práca aj z domu - príprava projektov,
- montáž a práca na projektoch v zahraničí (krajiny Európy).

- Práca v mladom kolektíve,
- preferovanie ľudského prístupu k zamestnancom,
- príplatky k platu za cestovné náklady,
- príplatky za nadčasy 50% - možnosť privyrobenia si aj dvojnásobku platu,
- vyplácané diéty podľa zákona,
- cestovanie po Európe - skúsenosti získané prácou s rôznymi kolegami zo zahraničia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba oceľových konštrukcií, zdvíhacích zariadení. Výroba ťažkých a stredne ťažkých oceľových konštrukcií. Vývoj, výroba a montáž jednoúčelových strojov a automatizovaných liniek.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť,
- aktívna znalosť NJ, znalosť AJ výhoda alebo aktívna znalosť AJ a vôľa a chuť učiť sa NJ,
- ochota cestovať,
- znalosť PLC programovania (SIMATIC),
- znalosť pohonov, frekvenčné meniče, riadenie a regulácia - výhodou.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3200549  Megjelentetés dátuma: 15.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500€ -1800€