Balička tovaru

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Čadca, okres Čadca
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*strojové balenie textilného tovaru

Práca je na 3 zmeny.

*možnosť dlhodobej a stabilnej práce,
*stravovanie zabezpečené na pracovisku,
*úkolová odmena,
*príplatok za hlučnosť 20% z min. mzdy,
*príplatok za kvalitu 31 €,
*výkonová prémia 78 € - pri plnení požadovanej normy (keď plní na nižšie percento tak je to menej)
*príplatok za nočné 25% z priemernej mzdy (toto je výhodnejšie ako je v zákone)
*13.plat - v Novembrovej výplate a % určuje vždy majiteľ spoločnosti (zvyčajne to býva 90% z priemernej mesačnej mzdy),

*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 973 151 a 0903 797 377

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou pleteného tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Textilný, kožiarský a odevný priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*precíznosť,
*zodpovedný prístup,
*ochota pracovať v 3-zmenej prevádzke.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2945238  Megjelentetés dátuma: 17.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou