Manažér poradensko-vzdelávacej spoločnosti

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený manažér a orientujete sa v oblasti vzdelávania? Máte podnikateľského ducha, nechcete pracovať na niekoho iného, ale bojíte sa skočiť medzi zabehnuté vody HR?

Teraz máte možnosť splniť si podnikateľskú ambíciu pod záštitou značky dlhodobo fungujúcej poradensko-vzdelávacej spoločnosti, dobre známej a zavedenej. Naše očakávania sú pokračovať v budovaní Vášho úspechu a úspechu spoločnosti, ktorá má za sebou množstvo vydarených projektov a referencii.

Spoločnosť sa venuje organizácií a realizácii tréningových projektov na mieru, a to najmä v oblasti soft-skills. Pomáha firmám rásť a budovať dobre fungujúce pracovné tímy, sledovaním a aplikovaním aktuálnych trendov v oblasti diagnostiky, osobného rozvoja, či vnímania zamestnávateľskej značky.

Čo budete robiť?

- Prevezmete úlohu spolumajiteľa a získate podiel na spoločnosti prostredníctvom vstupnej investície
- Vytvoríte novú platformu klientov a zabezpečíte jej stabilitu a rast
- Budete zodpovedať za rozbeh projektového predaja HR riešení na mieru pre získaných klientov (smerovanie obchodných aktivít spoločnosti, tvorba nových diagnostických a tréningových modulov, marketingové zabezpečenie aktivít)
- Budete zodpovedať za komplexnú realizáciu požadovaného HR projektu (zisťovanie špecifických potrieb klienta, zabezpečenie a koordinácia realizácie, tvorba výstupov)
- Budete úzko komunikovať s asistentom (taktiež s 2 spolumajiteľmi)

- stanete sa spoluvlastníkom pobočky a zároveň konateľom. Budete hodnotený percentami z predaja a samozrejme budete vlastníkom % podielu spoločnosti
- zviditeľníte sa medzi významnými klientmi
- budete pracovať na zaujímavých HR projektoch, a sledovať vzdelávacie trendy
- máte záštitu značky s dlhoročnou históriou a referenciami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Slovenská poradensko-vzdelávacia spoločnosť s dllhodobou pôsobnosťou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálne vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Úspešný kandidát má:
- skúsenosť s vedením tréningov min. 3 roky
- odvaha a schopnosť samostatne fungovať bez väčšej miery zasahovania „zhora“
- ochota finančne investovať do vlastného podnikania
- chuť neustále rozvíjať nie len ostatných ale aj seba
- prezentačné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- ochota cestovať (v rámci SR)

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2771770  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016