Senior digital account manager

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a riadenie online projektov
- starostlivosť o weby a správa profilov na sociálnych sieťach
- aktívna komunikácia a stretnutia s klientmi
- riešenia a návrhy pre klientov
- komunikácia s grafickým a IT oddelením
- management projektov

- vzdelávanie v rámci online marketingu
- odborný a kariérny rast
- jazykové kurzy
- mobilný telefón, notebook
- priateľská atmosféra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre našeho klienta, digitálnu agentúru, ktorá má stálu pozíciu na trhu v online marketingu. Zameriava sa na strategické poradenstvo a odbornú správu digitálnych kampaní. Spoločnosť je lídrom vo vzdelávaní v online marketingu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- požadovaná prax na podobnej pozícii v online marketingu minimálne jeden rok
- PPC kampane - výhoda
- Google adwords, Google Analytics - výhoda
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- dobré komunikačné schopnosti

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2758972  Megjelentetés dátuma: 11.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou