Jedinečná príležitosť - Sales representative v Automotive

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívne hľadanie nových potenciálnych zákazníkov v rámci SR, ČR
-zameranie odbytu výrobkov na automobilový priemysel (dosky plošných spojov)
-rokovania o podmienkach spolupráce
-zodpovednosť za napĺňanie obchodného plánu
-navrhovanie, plánovanie stratégie predaja a realizácia
-aktívna starostlivosť o nových a existujúcich zákazníkov

- práca v mladom kolektíve,
- fix + ročné bonusy (hodnoty ročného obratu)
- notebook, mobil, služobné auto

V prípade záujmu o pozíciu pošlite Vaše CV spolu s fotografiou na doleuvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť v elektrotechnickom priemysle. Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu a skúsenosti, je popredným výrobcom plošných spojov a osádzania elektronických súčiastok. Pre klienta analyzujú, optimalizujú výrobné procesy a ponúkajú vhodné riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- prax na danej pozícií 2 roky,
- skúsenosti v automotive priemysle,
- lojalita,
- flexibilita,
- reprezentatívne vystupovanie,
- strategické rozhodovanie,
- zameranie na zákazníka

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2611611  Megjelentetés dátuma: 23.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivačný