PHP Developer

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na rôznorodých zaujímavých projektoch v oblasti digital marketingu
- nutná znalosť PHP/MySQL, GIT, skúsenosti s MVC frameworkom (CI alebo Laravel)
- ideálna znalosť Ajax, Bootstrap, Javascript

- práca v mladom, kreatívnom a dynamickom kolektíve
- výhodná poloha v širšom centre Bratislavy
- voľný priestor na kreatívne riešenia úloh
- možnosť profesného aj osobného rastu
- trinásty plat, sociálny fond, bazén, chaty, teambuildingy
- možnosť pracovať z home office, preplatené PN

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Pozíciu obsadzujeme pre jednu z top reklamných agentúr na Slovensku. Pracuje sa v nových technológiách a na zaujímavých projektoch pre významných klientov. Ľudia na pracovisku sú profesionálni, kreatívni a priateľskí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
AJAX - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatne fungujúci človek, tímový hráč.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2474410  Megjelentetés dátuma: 30.1.2018