Marketing Špecialista pre sieť lekární

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
min 1 200,- EUR brutto základná mesačná mzda + variabilná zložka mzdy na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okrem všeobecných práv a povinností zamestnanca má nižšie uvedené povinnosti a s nimi spojenú zodpovednosť:

- podieľa sa na vytváraní marketingovej stratégie v nadväznosti na stratégiu spoločnosti
- podieľa sa na zavádzaní, budovaní a propagácii značky spoločnosti voči
externému a internému klientovi
- komunikácia s reklamnými agentúrami, tlačiarňami a grafikmi
- príprava promo akcií pre lekárne
- podieľa sa na rekonštrukciách lekární a otváraní lekární
- tvorba, údržba a implementácia dizajnového manuálu v lekárňach
- zabezpečuje vývoj grafických návrhov, letákov, plagátov pre existujúce a novovznikajúce prevádzky
- navrhuje optimálne vystavenie tovaru v lekárni ( v spolupráci s Obchodným Manažérom)
- vyvíja, monitoruje a kontroluje web stránku spoločnosti a spravuje stránky spoločnosti na sociálnych sieťach

- motivujúce platové podmienky
- firemný automobil na služobné účely
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti (viac než 70 lekární)
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- možnosť podieľať sa na výbere svojho pracovného tímu - odmena 300,- eur
- zľava na naše produkty

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme. Vase cv pošlite v kópii na adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Medicína, Ekonómia, Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dynamická, kreatívna a flexibilná osobnosť
- prax vo farmaceutickom sektore je výhodou
- kandidát, ktorý rád cestuje a manažuje marketingové aktivity zverených prevádzok po celom Slovensku

Vaša rodinná lekáreň

Naša Slovenská spoločnosť pôsobí na trhu vyše 15 rokov a pod značkou Apotheke Slovakia a.s. Manažujeme 47 aktívnych lekární.

Sieť lekární Apotheke Slovakia a.s. svojim prístupom ku zákazníkom neustále prispieva k zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb. Ústretovosťou, novými službami a vernostným programom chce uspokojovať potreby svojich zákazníkov všetkých kategórií tak, aby sa stala ich rodinnou lekárňou.

Lekárne patriace do našej siete sú súčasťou projektu PLUS LEKÁREŇ a eTabletka.
Materskou spoločnosťou Apotheke Slovakia, a.s. je UNIPHARMA - 1.slovenská lekárnická akciová spoločnosť, ktorá je už takmer 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3235666  Megjelentetés dátuma: 5.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min 1 200,- EUR brutto základná mesačná mzda + variabilná zložka mzdy na mesačnej báze