Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Realitný maklér

Apollo House 1 s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náber nehnuteľností, obstaranie a obhliadky už pridelených nehnuteľností, vyhľadávanie nehnuteľností pre konkrétnych klientov, práca na počítači, fotenie nehnuteľností,

Pracujeme v tíme, ale zároveň sa vyžaduje samostatnosť.
Odmeny/Výplata je len z konkrétnych obchodov nie fix, pri viacerých obchodoch sú provízie naozaj zaujmavé. Buďte pánom svojho času a zarábajte konečne podľa vynaloženého úsilia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

vodičsky preukaz sk.B je nutnosť

www.apollo.house
Vysokou profesionalitou a etikou našich maklérov prekonávame očakávania zákazníkov a pozitívne ovplyvňujeme spôsob obchodovania na Slovenskom realitnom trhu.

Spolu s našimi partnermi, dodávateľmi a developermi tvoríme silný tím, ktorý má spoločný záujem maximálne uspokojovať potreby zákazníka v obchode s nehnuteľnosťami.
ID: 3964719  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac