Čašník Reštaurácia Koliba Kamzík - Bratislava (Staré Mesto)

APLEND City s.r.o.

Miesto práce
Zelená 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,00 - 4,50 €/netto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca čašníka v reštaurácii so všetkými náležitosťami (práca s pokladňou a terminálom, denný kontakt so zákazníkmi, obsluha hostí v súlade s nariadeniami prevádzky a nadriadeného)
Práca v netradičnej reštaurácii v Starom Meste (práca v ľudovom kroji- ženy)

- strava, káva, pitný režim
- mladý kolektív,
- príjemné prostredie
- pracovné benefity (MyAplend systém benefitov, pobyty vo Vysokých Tatrách)

Prax na pozícii podmienkou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujem za zaslanie Vašich životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- pracovitosť

APLEND City s. r. o. je spoločnosť zo skupiny APLEND pôsobiacej v oblasti cestovného ruch a gastronómie. APLEND CITY prevádzkuje v centre Bratislavy Hotel Perugia, reštauráciu Koliba Kamzík a Koliba Kamzík Michalská
Materská spoločnosť APLEND prevádzkuje niekoľko ubytovacích a reštauračných zariadení v oblasti Vysokých Tatier.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3368125  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,00 - 4,50 €/netto/hodina