Hotelový manažér APLEND City

APLEND City s.r.o.

Miesto práce
Zelená 5, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie hotelov a apartmánov APLEND City (Hotel Perugia, Hotel Michalska, apartmány)
Kontrola všetkých úsekov ubytovacej časti
Zodpovednosť za prípravu a plnenie obchodného plánu, investičného a finančného plánu hotela
Zodpovednosť za pripravenosť hotela na poskytovanie služieb
Zodpovednosť za zabezpečenie dostatočného množstva kvalifikovaných zamestnancov
Účasť na výbere a schvaľovanie prijímania nových pracovníkov, rozhodovanie o rozviazaní pracovného pomeru
Dohľad nad prevádzkou hotela, kontrola denných hlásení a mesačných výkazov hospodárenia
Zabezpečovanie PR hotela
Dohľad nad spokojnosťou hostí, nad dodržiavaním kvality poskytovaných služieb
Zúčastňovanie sa výstav, stretnutí, workshopov
Spolupráca na vytváraní obchodných stratégií a ich uvedenie do praxe
Vedenie a školenie zamestnancov
Spolupráca pri revenue a review managementu spoločnosti

práca v malom flexibilnom tíme a možnosť osobnej realizácie pri ďalšom raste APLEND City

profesionálny životopis (ideálne s motivačným listom) e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

- prax v hoteli na pozícii front office
- organizačné schopnosti a schopnosť motivovať a inšpirovať svoj tím - komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- talent pre ubytovacie služby – fokus na spokojnosť klienta
- vnútorná motivácia k zlepšovaniu prevádzky a služieb a hľadaniu rezerv
- kreativita pri vytváraní nových služieb a produktov a záujem o sledovanie trhu a konkurencie

APLEND City s. r. o. je spoločnosť zo skupiny APLEND pôsobiacej v oblasti cestovného ruch a gastronómie. APLEND CITY prevádzkuje v centre Bratislavy Hotel Perugia, reštauráciu Koliba Kamzík a Koliba Kamzík Michalská
Materská spoločnosť APLEND prevádzkuje niekoľko ubytovacích a reštauračných zariadení v oblasti Vysokých Tatier.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2812228  Megjelentetés dátuma: 18.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300