Konštruktér - Strojársky špecialista

APL TREND s.r.o.

Miesto práce
Považská Teplá 529, Považská Bystrica-Považská Teplá
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vyhotovuje výkresovú dokumentáciu a návrhy pre potreby spoločnosti a zákazníkov
* optimalizácie navrhovaných výrobných liniek, stroj. zariadení (nákladnosť, komplikovanosť, neefektívnosť)
* upozorňuje na nevyhnutné zmeny vo výrobných procesoch
* zhromažďovanie všetkých potrebných dokumentácií pre predmet zákazky
* zameriavanie jestvujúceho stavu predmetu zákazky pre potreby vyhotovenia VVD
* spolupracuje s obchodným a výrobným oddelením
* vykonáva vstupnú kontrolu vyrábaných dielcov od dodávateľa
* obchodné jednania so zákazníkom

* stabilná práca
* stravovanie
* príjemný a mladý pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

* ovládanie programu AutoCAD
* ovládanie programu SolidEdge (alebo iný strojársky 3D software)
* prax v oblasti konštrukcie alebo tvorby výkresovej dokumentácie výhodou

Spoločnosť APL Trend, spol. s .r. o. vznikla v roku 1998 ako spoločnosť na prepravu, inštaláciu a údržbu strojov a zariadení.
Postupne sme naše činnosti rozširovali a dnes ponúkame komplexný sortiment služieb v oblasti vývoja a výroby dopravníkových periférií a jednoúčelových zariadení v rámci automatizácie a optimalizácie výroby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3964903  Megjelentetés dátuma: 8.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac