Výjazdový servisný technik pre autio-vizuálne systémy, región Východné Slovensko

AP Media s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
850€ brutto + var.bonusy vyplácané mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a údržby audio-vizuálnej techniky a slaboprúdových zariadení. Montáž, servis a údržba počítačov. Montáž a servis zariadení na dátovej sieti. Vykonávanie preventívnej kontroly zariadení na prevádzkach

Stabilná práca
Možnosť dohody flexibilného času
Zodpovedajúce platové ohodnotenie
Služobný telefón
Služobný notebook
Home-office
Iné benefity...

Informácie o výberovom konaní

CV posielať LEN emailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

znalosť PC techniky (podmienkou), opravár elektrotechnických zariadení, zodpovednosť, samostatnosť,
komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie

AP MEDIA je systémový integrátor a dodávateľ audiovizuálnych, komunikačných a systémových riešení.
Realizujeme prezentačné celky, ako sú školiace a konferenčné miestnosti, kongresové haly, auditória, dispečingy, systémy distribúcie a správy mediálneho obsahu a sme dodávateľom inteligentných technológií pre rodinné domy a interaktívnych riešení pre školstvo.

Strategickými partnermi našej spoločnosti sú Panasonic, Samsung, LG, Logitech, Mitsubishi, SHARP/NEC, SONY, AMX, Barco, Dexon, Bosch, Extron, SMART Technologies, SpeakerCraft, newline, Touch One a ďalší.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3743498  Megjelentetés dátuma: 20.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850€ brutto + var.bonusy vyplácané mesačne