Можливість для людей з України

Montér / Zámočník

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
súri to, ale počkáme si na vhodného kanditáta
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacpodľa skúseností a vedomostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás skladať stroje a zariadenia? Orientujete sa v technických výkresoch a mechanických nástrojoch? Potrpíte si na kvalitu a teší Vás výsledok dobre vykonanej práce?

S nami môžete:
- Stavať konštrukcie z hliníkových profilov
- Skladať montážne celky z  jednotlivých dielov
- Vŕtať, závitovať, rezať, brúsiť, ohýbať
- Starať sa o mechanickú dieľnu a údržbu zariadení

K pozícii patria aj manuálne, údržbárske práce potrebné pre firmu.

- pružný pracovný čas
- neformálna firemná kultúra
- teambuildingy a tímové akcie
- káva, čaj zadarmo
- pozornosť pri narodení dieťaťa
- firemné fitko v priestorch firmy
- bezproblémové parkovanie
- príjemné pracovné prostredie
- výborná dopravná dostupnosť
- každoročné prehodnotenie platu

Ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Každému životopisu sa budeme starostlivo venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 1 rok skúsenosť vo výrobe (kovovýroba, montér, zámočník)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý:
- je manuálne zručný a samostatný
- výborne ovláda dielenské nástroje (vrtačkofréza, sústruh, závitovačka...)
- chce pracovať svižne a precízne

Tvoríme moderné meracie a testovacie systémy pre elektroniku. Aj vďaka nám sa k spotrebiteľom dostávajú funkčné produkty - a tým má naša práca aj hlbší zmysel. Sme menšia ale úspešná technologická firma, kde nám záleží na každom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba. Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3988372  Megjelentetés dátuma: 29.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac