Elektroprojektant - návrh schém pre meracie systémy

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Ilkovičova, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si srdcom technik a hľadáš tvorivú prácu? Chceš navrhovať elektrotechnické schémy pre meracie systémy, a  stáť pri ich realizácii od samotného začiatku až po odovzdanie klientovi?

Hľadáme skúseného elektrotechnického inžiniera, ktorý má prax v navrhovaní elektrotechnických schém. Potrebujeme posilu do elektro- tímu, predovšetkým pri navrhovaní a  pretváraní schém, tvorbe a  aktualizácii technickej dokumentácie.

Náplň práce :

Budeš zodpovedný za inžiniersku časť projektov :
- Návrh elektrických schém zapojení pre testovacie systémy (využívame softvér EPLAN)
- Tvorba a revízia technickej dokumentácie
- Tvorba BOM (Billing of material)
- Podpora pri naceňovaní projektov
- Komunikácia s klientom

Budeš sa podieľať na kompletáži zariadení:
- Zadávať úlohy do výrobného tímu
- Čiastočne budeš plniť aj rolu supervízora pri realizácii
- Finálna kontrola zariadenia pred odovzdaním a prípadná revízia

- Kreatívna a rôznorodá činnosť v oblasti vývoja  zariadení
- Získaš obraz o celom životnom cykle vyvíjaného produktu od návrhu, výroby až po odovzdanie
- Budeš sa podieľať na technologicky zaujímavých projektoch svetoznámych značiek
- Získaš zázemie rastúcej firmy s jedinečným postavením na slovenskom trhu
- Tvoja pozícia môže rásť spolu s tebou, a to z hľadiska finančného ohodnotenia i náplne a zodpovednosti
- Neformálna firemná kultúra postavená na súdržnosti, nadšení pre prácu, a zameraní na vysokú kvalitu
- Každý deň ovocie v kancelárii
- Teambuildingy a iné tímové akcie
- Plaváreň a fitness centrum priamo v budove

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Očakávame, že
- Ťa baví tvoriť, a prinášať nové riešenia
- Máš prax v navrhovaní elektro schém (v softvéroch ako ELCAD, EPLAN,...)
- Neunikne Ti žiadny dôležitý detail
- Vieš vyhodnotiť priority a prispôsobiť sa im
- Zrozumiteľne komunikuješ o odborných témach s kolegom aj so zákazníkom
- Máš elektrotechnickú spôsobilosť minimálne § 21
- Dorozumieš sa anglicky - aj písomne

Tvoríme moderné meracie a testovacie systémy pre elektroniku. Aj vďaka nám sa k spotrebiteľom dostávajú funkčné produkty - a tým má naša práca aj hlbší zmysel. Sme menšia ale úspešná technologická firma, kde nám záleží na každom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba. Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3622539  Megjelentetés dátuma: 9.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600 EUR