Office Assistant zodpovedný za nákup / Nákupca

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1000 EUR + motivujúca zložka, ktorú dostanete za naplnenie cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme človeka, ktorý prevezme zodpovednosť za nákup a  zabezpečí tak bezchybný chod projektov. Stane sa súčasťou back-office tímu a  bude úzko spolupracovať s  office asistentkou predovšetkým v  oblasti administratívy a  fakturácie. Zároveň budet denno-denne v  kontakte s technickým tímom, pre ktorý bude zabezpečovať nákup materiálu potrebný na vývoj produktov pre klienta.

Môžete to byť Vy, ak :
- jednáte prívetivo, no asertívne
- dokážete profesionálne komunikovať aj s náročnými dodávateľmi a klientmi
- máte obchodné myslenie a viete vyjednávať
- vidíte skôr príležitosti než prekážky, nenecháte sa odradiť  a namiesto toho hľadáte nové riešenia
- bezchybne zvládate aj administratívnu prácu, evidenciu a kontrolu dát/ materiálu
- viete pracovať v Exceli (je výhodou, nie podmienkou)
- chcete sa učiť nové veci a porozumieť novým technológiám
- pracujete efektívne s veľkým množstvom informácií a  viete správne určovať ich priority
- viete si samostatne riadiť svoju prácu a nečakáte kým Vám niekto zadá úlohu
- radšej úlohy riešite efektívne a rýchlo, než dlho

Nákup a podpora projektov – asi 80% činnosti
- evidencia objednávok do objednávkového systému
- zabezpečenie procesu nákupu tovaru a materiálu od plánovania po realizáciu
- zodpovednosť za znižovanie nákladov v oblasti nákupu
- vyhľadávanie kvalitných dodávateľov, vyjednávanie obchodných podmienok
- preberanie a kontrola tovaru, následná evidencia do systému
-evidencia projektových rozpočtov
- rokovanie s  dodávateľmi, riešenie reklamácií

Administratívna práca – asi 20% činnosti
- generovanie dodacích listov a faktúr v systéme Pohoda
- evidencia dochádzky a stravných lístkov
- preberanie pošty, komunikácia s kuriérmi a preberanie balíkov

Čo za to získate:
- naviac ku fixnej mzde transparentné ohodnotenie podľa Vášho výkonu (koľko sa Vám podarí na nákupe ušetriť)
- zázemie rastúcej firmy v perspektívnej oblasti technológií
- prostredie s neformálnou firemnou kultúrou postavenou na férovosti, pro-klientskom prístupe a inovatívnom myslení
- každý deň ovocie v kancelárii
- budete sa s nami zúčastňovať teambuildingov a iných tímových akcií
- plaváreň a fitness centrum priamo v budove

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

2

Tvoríme moderné meracie a testovacie systémy pre elektroniku. Aj vďaka nám sa k spotrebiteľom dostávajú funkčné produkty - a tým má naša práca aj hlbší zmysel. Sme menšia ale úspešná technologická firma, kde nám záleží na každom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba. Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3464632  Megjelentetés dátuma: 6.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR + motivujúca zložka, ktorú dostanete za naplnenie cieľov