Zvárač/ zámočník Belgicko

ANTONY COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Česká spoločnosť hľadá zámočníkov , zváračov na prácu v Belgicku.
Jedná sa o prácu na letisku v Bruseli . Výroba , poprípade oprava rôznych konštrukcií a rozličné práce spojené s chodom letiska .
Pracuje sa na turnusy : 6 týždňov v Belgicku - 10 dní doma.

Ponúkame:
Mzda - 12 eur na hodinu netto.
Ubytovanie a cesty hradené v plnej výške zamestnávateľom.
Seriózne jednanie a dlhodobú spoluprácu.

Požadujeme:
Prax v danom odbore minimálne 2 roky.
Flexibilitu.
Znalosť anglického alebo francúzkeho jazyka.
Skúsenosti zo zváraním Co2 - Mig Mag .

V prípade Vášho záujmu zašlite životopis na emailovú adresu: [email protected].
Pre akékoľvek otázky kontaktujte telefónne číslo +420 777 089 239.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na trhu od roku 2012. V oblasti svářečských – zámečnických – montážních pracích je společnost zaměřena na metody svařování dle normy EN ISO 4063, ČSN EN 287-1, zejména TIG/ MIG/ MAG/ MMA využívaných a platných ve všech zemích EU s důrazem na pracovní postup a dodržování pravidel bezpečnosti.
ID: 2688691  Megjelentetés dátuma: 7.3.2020  Alapbér (bruttó): 3 500 EUR/mesiac