Inžinier dodávateľskej kvality-SQA

ANTOLIN TRNAVA s.r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta 8, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacUvedená výška mzdy je minimálna. Výsledná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zaisťuje alebo spolupracuje na vypracovávaní a aktualizácii kontrolných smerníc a postupov.
• V rámci svojej pôsobnosti analyzuje nezhody a navrhuje nápravné opatrenia na zabezpečenie kvality dodávaných dielov (grafické spracovanie napr. Pareto nezhodných dielov).
• Zúčasňuje sa podľa potreby zvolávateľa procesu riešenia problémov v rámci „Red table“
• Vykonáva riadenie příslušných záznamov podľa zodpovedajúcich interných postupov.
• Vystavuje referenčné alebo hraničné vzorky na základe potrieb riadenia dodávateľov a na podporu výrobného procesu a zodpovedá za ich aktualizáciu.
• Zaisťuje alebo spolupracuje na riadení nezhodných produktov podľa postupov na ""Riadenie nezhodného produktu"".
• Participácia pri vytváraní dodávaťeľských dohod
• Podpora oddelenia kvality pri auditoch
• Preberá zodpovednosť za proces reklamácie na dodávateľa (8-D) a riadi proces nápravných opatrení zo strany dodávateľa
• Poskytuje podporu pri procese eskalácie:
o na 1 úrovni: diskusia o probléme / hodnotenie s dodávateľmi
o na 2 úrovni: preskúmanie problému na strane dodávateľa
• Spracováva a spolupracuje na mesačnom hodnotení dodávateľov
• Vykonáva prípadné procesné audity na strane dodávateľa
• Ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Právomoci
• Zadržať nezhodné výrobky na vstupe
• Vystavovať a riadiť reklamácie na dodávateľa (QPF)
• Vyžadovať nápravné opatrenia od zodpovedných pracovníkov.
• Metodické riadenie kontrolóv na vstupe.
• Zvolať riešiteľský tým pri interných nezhodách.
• Navrhovať prémiové kritériá pre jemu podriadených pracovníkov.

Zodpovednosti
• V rámci svojho pracovného zaradenia zodpovedá za plnenie príslušných požiadaviek QMS podľa IATF 16 949, (prípadne EMS podľa ISO 14001 alebo systému bezpečnosti práce).
• Zodpovedá vo svojej pôsobnosti za dodržovanie zákonných predpisov, požiadaviek na bezpečnost výrobkov a riadenie zvláštných charakteristík.
• Zodpovedá za zjednotenie kvalitativních požiadaviek medzi dodávateľom a závodom a spolupracuje na rozvoji QMS dodávateľa podľa ISO/TS 16949.
• Je povinný vykonávať služobné cesty podľa požiadaviek zamestnávateľa. • Dodržiava bezpečnostné predpisy v zmysle platných predpisov zamestnávateľa
• Dodržiava požiadavky kvality v zmysle platných predpisov zamestnávateľa
• Dodržiava právne predpisy a ostatné predpisy na zaistenie BOZP, OPP a OŽP

- 13.plat
- príspevok na dopravu
- jazykové kurzy
- príspevok pri jubileách, narodení dieťaťa
- firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom o inzerovanú pozíciu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

inžinier kvality

Počet rokov praxe

3

IATF 16949/2016
interný audítor (ISO/TS) IATF 16949/2016
APQP
VDA 6.3 C - skúška
VDA 6.5 Audit produktu

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov. Pôvodom španielska medzinárodná spoločnosť podniká v 26 krajinách so 149 výrobnými závodmi a 29 technickými centrami zamestnáva okolo 26 000 zamestnancov. So svojím tímom kvalifikovaných odborníkov a najpokročilejšími technológiami je spoločnosť schopná bezproblémovo reagovať na požiadavky svojich zákazníkov, ktorých podporuje po celom svete dodávajúc im najvyššiu kvalitu produktov a služieb. Finančná likvidita,inovácia, kvalita a konkurencieschopné ceny sú to, čo vytvára jedinečné hodnoty firmy ako Grupo Antolin, ktorá sa snaží na dennej báze zachovávať dôveru svojich klientov, investorov a dodávateľov. Závod v Trnave má v súčasnosti 170 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4002003  Megjelentetés dátuma: 20.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac