Produktový manažér Antik TV pre zahraničné trhy

ANTIK Telecom s.r.o.

Miesto práce
Čárskeho 10, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa považuješ za človeka, pre ktorého problém nie je prekážkou ale výzvou, tak si práve ten, ktorého hľadáme do nášho tímu

- Dlhodobé pôsobenie spoločnosti na trhu, ktoré ľahšie otvára dvere k našim partnerom
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcom segmente telekomunikačnej spoločnosti
- Tvorivé prostredie
- Cestovanie
- Mladý dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
Reprezentatívne a sebavedomé vystupovanie
Ťah na bránu s cieľom dosiahnuť konkrétny výsledok
Baví ho práca s ľuďmi
Chuť cestovať
Odolnosť voči stresu

Maďarský jazyk výhodou
Nemecký jazyk výhodou

Uvedené požiadavky budú preverené počas výberového konania.

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu, triple-play, IoT a zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam, samospráve aj firemnému sektoru. Od nášho založenia rastieme obratom už viac ako 20 rokov bez prerušenia. Antik je viacnásobným držiteľom ocenení IT Projekt roka, IT Firma roka či Inovatívna firma roka za prínos v oblasti technologického pokroku na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre telekomunikačný priemysel, smart cities či zdieľanú ekonomiku vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike, strednej Ázii a v Pacifiku. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3563483  Megjelentetés dátuma: 26.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac