Administratívna pracovníčka

ant s.r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 000 EUR/hod.850€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím a hľadáme tímového hráča.

Naša nová kolegynka bude vykonávať:
1. administratívne a pomocné účtovné práce
2. práca s word, excel a s ekonomickým systémom
3. príležitostné výjazdy z firmy pre vybavenie pošty, vyzdvihnutie vecí a pod.

- férové jednanie
- priateľská kultúra organizácie
- etické zásady firmy
- zaškolenie v úvodnom období do náplne práce

Výber správneho povolania je kľúčová záležitosť pre plnohodnotný život. Ste práve pre to ochotná venovať čas prvému kolu výberového konania aby sme zistili, či tu je príležitosť k našej spolupráci?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ste predcízna osoba, ktorá nenechá ani malú chybičku ležať tak? Máte rada poriadok a papierovú prácu v pohodlí kancelárie a zároveň príležitostné vybavenie záležitostí mimo kanceláriu? Chcete byť v tíme ľudí, ktorí sú produktívni a očakávajú to isté aj od Vás?

Hľadáme kolegynku na dlhodobý pracovný pomer. Radi privítame tiež absolventov, ktorí hľadajú dlhodobú prax v práci ekonomického a účtovného charakteru.

Sme INTERNACIONÁLNA FIRMA ant s.r.o. a dodávame PROFESIONÁLNE NÁRADIE do viacerých fachov. Vyše 25 rokov zastupujeme silné zahraničné značky –renomovaných svetových výrobcov špeciálneho profi náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3467171  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 000 EUR/hod.850€ + odmeny