Obchodno - technický zástupca - celé Slovensko

ant s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Mzda je veľmi vyriabilná záležiac od výkonu. Základ: 800€ + prémie bez stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím a hľadáme tímového hráča.

Obchodný zástupca bude cestovať hlavne vo svojom regióne (kraji), hľadáme ďalších kolegov pre každý región (kraj) na Slovensku.

Náplň práce:
1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Stálym partnerom poskytuje poradenstvo, predáva im náradie a služby firmy
3. Zodpovedá za plnenie plánu predaja
4. Denný reporting a vedenie obchodnej agendy
5. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
6. Školenia a tréningy
7. Zodpovedá za telefón, auto, PC a iné zverené zariadenia

- práce s najmodernejšími technológiami
- možnosť nadštandardných neobmedzených príjmov
- odborné školenie, osobnostný rast
- zastupované značky sú lídrami na trhu
- možnosť kariérne postúpiť na lídra obchodného teamu
- férové jednanie
- priateľská kultúra organizácie
- teambuildingy a tímovosť
- okamžitá možnosť nárastu mzdy

Výber správneho povolania je kľúčová záležitosť pre plnohodnotný život. Si preto ochotný venovať čas prvému kolu výberového konania, aby sme zistili, či je tu príležitosť k našej spolupráci?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Si mladý, ambiciózny a komunikatívny? Vzrušuje Ťa predaj a vyjednávanie?
Máš obchodného ducha? Budeš rád riešiť technické požiadavky klientov?
Chceš byť úspešným a najlepším vo svojom obore? A si ochotný pre to aj tvrdo pracovať?

Sme INTERNACIONÁLNA FIRMA ant s.r.o. a dodávame PROFESIONÁLNE NÁRADIE do viacerých fachov. Vyše 25 rokov zastupujeme silné zahraničné značky –renomovaných svetových výrobcov špeciálneho profi náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3345317  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzda je veľmi vyriabilná záležiac od výkonu. Základ: 800€ + prémie bez stropu