Marketingový a obchodný manažér

ant s.r.o.

Miesto práce
Staré grunty 17/a, Karlova ves, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je to práca v kancelárii prevažne za počítačom a pracovník vytvára a spracúva
• marketingové podklady a kampane pre klientov
• obchodné ponuky na základe dopytov zákazníkov
• obchodnú administratívu
• jednoduchú správu e-shopu a web stránok
• jednoduchá grafické úkony
• zákaznícke kontakty
• faktúruje
• spracúva dáta
• mailuje, telefonuje

Kreatívne miesto v stabilnej firme s možnosťou osobného rastu a atraktívnym odmeňovaním za výborný výsledok. Dobrý kolektív a súťaž je pre nás typické.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a predaj v technickej oblasti, strojársky, stavebný aj elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
HTML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• základy marketingu
• cit pre predaj
• samostatnosť
• chuť učiť sa nové veci
• schopnosť organizácie svojich úloh
• vysoká kvalita v požadovanom termíne

Nevadí ak neovládaš všetko. Radi ti pomôžeme. To čo potrebuješ je chuť učiť sa a prispievať svojimi znalosťami a nápadmi k zlepšujúcemu sa marketingu a predaju v našej spoločnosti.
Ak si pracovitá a precízna osoba, baví Ťa práca na PC, veríš, že máš cit pre marketing a predaj, rozumieš ľuďom, potom si to Ty, koho hľadáme. Pošli nám životopis.

Sme INTERNACIONÁLNA FIRMA ant s.r.o. a dodávame PROFESIONÁLNE NÁRADIE do viacerých fachov. Vyše 25 rokov zastupujeme silné zahraničné značky –renomovaných svetových výrobcov špeciálneho profi náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2987271  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou