Pomocný kuchár v BA, Reštaurácia IDYLA 2

ANRY group s. r. o.

Miesto práce
Slávičie údolie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca so šefkuchármi, príprava zeleniny, príprava mäsa, výdaj stravy, umývanie riadov a kuchynského zariadenia, udržiavanie hygieny. Pracuje sa od pondelka do piatku v čase od 07.45 do 16.00 v Bratislave. NUTNÁ PRAX V KUCHYNI !!!

Práca v príjemnom kolektíve, možnosť nadčasov (vyplácanie ihneď), pravidelný príjem, možnosť jednej zálohy v mesiaci, grátis strava a pitný režim, možnosť podielať sa na akciách, predpoklad kariérneho rastu. Ubytovanie neposkytujeme.

Informácie o výberovom konaní

Nástup po dohode a skúške možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Čistý register trestov, bezúhonnosť, dostatočné pracovné nasadenie, dodržiavanie HACCP.

Farmarynk - vidiecky obchod je zameraný na predaj vysoko kvalitných potravín. Na trhu pôsobí lokálne od roku 2019. Svoje prevádzky má v Lozorne a Stupave. Spoločnosť prevádzkuje aj dve gastro prevádzky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3491476  Megjelentetés dátuma: 31.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950