Asistentka predaja v predajni s oblečením Yakuza v Bory Mall a Shopping Palace

Anna Šimunová - AMsport

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,2 EUR/hod.4,20 €/1 hod. netto, %z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovaru, aktívna komunikácia so zákazníkmi, dopĺňanie tovaru, udržiavanie poriadku a čistoty na predajni.

4,20 € na hodinu v čistom. Predpoklad zvýšenia mzdy v prípade spokojnosti, % z obratu, stravné lístky, možnosť nákupu značkového oblečenia za veľmi výhodné ceny. Priateľský, súdržný a mladý kolektív.

V prípade záujmu o prac. ponuku, prosím pošlite životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, milý, príjemný a kultivovaný prejav, komunikatívnosť, bezúhonnosť, flexibilnosť.

Yakuza, Sieť predajní so streetwear oblečením
ID: 3573099  Megjelentetés dátuma: 19.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,2 EUR/hod.4,20 €/1 hod. netto, %z obratu