Referent likvidácie faktúr

ANMIMA, s. r. o.

Miesto práce
Dolné Rudiny, Žilina
Termín nástupu
ihneď
910 - 960 EUR/mesiac910 EUR - 960 EUR (základná mzda 910 € + odmena 50 €) garancia odmeny počas prvých 3 mesiacov (skúšobnej doby), následne je výška bonusu (VZM) viazaná na dosahované výsledky. Po uplynutí skúšobnej doby a zaučení sa-prehodnotenie základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi vymýšľate spôsoby, ako by sa veci dali robiť efektívnejšie?
Ste človek, ktorý rád vidí hmatateľné výsledky svojej práce?
Človek, ktorý dokáže pracovať samostatne?
Ak ste aspoň na jednu z vyššie uvedených otázok odpovedali áno, tak hľadáme práve vás!

Na našu centrálu v Žiline hľadáme šikovnú a samostatnú kolegyňu.

Vašou hlavnou úlohou bude:
- vedenie podvojného účtovníctva
- evidencia došlých faktúr (zodpovednosť za ich formálnu a účtovnú správnosť)
- mesačné odsúhlasovanie stavu záväzkov

Koho hľadáme:
Kolegyňu s príjemným vystupovaním.
Šikovného a ambiciózneho človeka, ktorý má chuť posúvať veci vpred a prichádza s novými nápadmi na zlepšenia.

- Motivačné ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka mzdy
(jej výšku si viete výrazne ovplyvniť vy sami, záleží len od vašej
šikovnosti)
- Ročná výkonnostná odmena (t.j. 13.plat)
- Stravné lístky v hodnote 6,80€ na každý pracovný deň
- Služobný smartphone
- Firemné akcie, teambuildingy
- Možnosť profesionálneho a odborného rastu.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Anmima s.r.o..

Na základe priloženého CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť podvojného účtovníctva
- Samostatnosť
- Dôslednosť, spoľahlivosť, zodpovednosť,
flexibilita, komunikatívnosť.

Sme stabilná spoločnosť s piatimi pobočkami, na ktorých pracujú super ľudia.
Radi ti pomôžeme v osobnom rozvoji a po čase dostaneš priestor na presadenie vlastných nápadov.
V rámci spoločnosti je možný aj kariérny posun .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3805386  Megjelentetés dátuma: 4.1.2023  Alapbér (bruttó): 910 EUR/mesiac