Referent skladu - poľnohospodárska technika

ANJA AGROTECHNIK, s. r. o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
31.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj náhradných dielov pre poľnohospodárske stroje, komunikácia so zákazníkom, prieskum trhu, vyhľadávanie nových partnerov, objednávanie, príjem - výdaj tovaru (fyzický, účtovný), cenové ponuky

provízny systém odmeňovania - šanca pre úspešných

Štrukturované životopisy zasielajte na emailovú adresu [email protected], do predmetu uveďte názov pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Orientácia v poľnohospodárstve, flexibilita, komunikatívnosť, cieľavedomosť

Firma ANJA AGROTECHNIK, s. r. o. sa zaoberá predajom a servisom poľnohospodárskych strojov a dielov s kompletným zabezpečením ich financovania. Pre slovenský trh zastupujeme značky New Holland, Lemken, SMS CZ, Faresin, WIELTON, HAWE-Wester, Kverneland

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3485586  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ + odmeny