Pracovník /čka/ do práčovne

Artheon IT, s.r.o

Miesto práce
Hotel Viktor, Kremnická, 851 01 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac3 /hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Hoteli Viktor*** ,Kremnická 26,Bratislava-Petržalka.
Práca začína od 7 hod. do 15 hod. Pracuje sa 6 dní a 3 dni je voľno
Zaškolenie vykonáme,hľadáme pracovitého/-ú/ ,zodpovedného/-ú/,spoľahlivého/-ú/ zaujemcu/-kyňu/.
Pošlite v prípade záujmu životopis na [email protected] alebo sms na tel. 0905 777 888-meno,tel.číslo,vek Nástup možný ihneď,prípadne podľa dohody.
Na dohodu o pracovnej činnosti.

Moderne vybavené prostredie,čistota,dobrý kolektív.Najmodernejšie technológie,klimatizovaný priestor.

prosím pošlite životopis mailom na [email protected] s kontaktnými údajmi alebo sms na tel. 0905 777 888 napíšte meno a priezvisko,vek,či máte nejaké skúsenosti s touto prácou,kedy môžete robiť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť

Hotel Viktor***
Kremnická 26
851 01 Bratislava

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1460229  Megjelentetés dátuma: 10.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 EUR/mesiac3 /hod