Sales Manager

Anima Technika s. r. o.

Miesto práce
Tolstého 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchoduj inovatívne hračky Drone n Base!

Máš skúsenosti s predajom?
Vieš dobre komunikovať?
Ovládaš angličtinu na pokročilej úrovni?

Ponúkame Ti prácu obchodníka v dynamickej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti Anima Technika s.r.o.
Tvojou úlohou bude predávať Drone n Base – inovatívny globálny produkt vyrobený na Slovensku.

Náplň práce:
1. Oslovovanie nových partnerov:
• distribútorov,
• veľkoobchodné reťazce,
• maloobchodné predajne.
2. Predstavovanie produktu na medzinárodných výstavách, veľtrhoch (príp. konferenciách).
3. Podpora predaja – predajné akcie.
4. Marketingové aktivity – vytvorenie kontaktu s „influencermi“ a tradičnými médiami.
5. Predaj koncovým zákazníkom prostredníctvom WebShopu.

Odmenou Ti nebude iba DreamJob, ale aj motivačné finančné ohodnotenie.
Získaš základné ohodnotenie + províziu z predaja. Výška odmeny nie je z hora obmnedzená!

Informácie o výberovom konaní

Drone n Base získal ocenenia:
• Vodafone Idea of the year 2017
• Tip redakcie PC Revue 2017
• Tip redakcie TECHBOX

Účasť na výstavách a veľtrhoch v roku 2017
• CES Las Vegas
• World Congress Barcelona
• Faszination Modellbau Friedrichshafen – 3.-5. November 2017

Ak nám máš čo ponúknuť, pošli svoj životopis s motivačným listom.
Keď sa dobre predáš, berieme Ťa!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Podmienky vykonávania práce:
Anglický jazyk – schopnosť dohovoriť sa telefonicky aj písmom.
Ak zvládaš ďalšie jazyky, ako napríklad: Nemecký jazyk, Španielsky jazyk, je to vítaná výhoda.

Pracujeme v mladom tíme šikovných inžinierov. Vyberieme si človeka, ktorý:
• najlepšie vyhovuje požadovanému profilu,
• nám bude sympatický,
• a bude sa k nám najlepšie hodiť .

Anima Technika Ltd. is a progressive technology company with focus on robotics and drones. We have 8 years of experience in developing complex robotic systems from education to exposition purposes.Our company covers complete development from hardware to software. During it's existence we gained more than 20 awards from local and international institutions.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3207225  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou