Lektor/Lektorka anglického jazyka v Anglickej škole!

ANGLICKÁ ŠKOLA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 9 EUR/hod.živnosť 8,50€ - 10€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka na dohodu o brigádnickej činnosti študenta alebo živnosť na pozíciu lektor/lektorka anglického jazyka pre deti či dospelých pomocou Callanovej metódy, vedenie konverzačných hodín či business English kurzov vrámci celej Bratislavy a Pezinka.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve
Tréningy a školenia na výučbu jazyka
Flexibilná pracovná doba
Možnosť platového rastu
Bonusy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Angličtina na komunikatívnej úrovni
Skúsenosť v zahraničí - certifikovaná znalosť ANJ ( FCE/štátnica)
Flexibilita
Empatia
Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie

Ďalšie požiadavky:
dlhodobá spolupráca - minimálne 1 rok

Sme súkromná jazyková škola, ktorá učí anglický jazyk použitím originálnej Callanovej metódy a kombinuje túto výučbu s klasickými konverzáciami a gramatickými vsuvkami. Sme na trhu už vyše 16 rokov a počas týchto rokov sme sa vypracovali na jednu z najlepších jazykových škôl na Slovensku. Máme mladý dynamický priateľský tím a nájdete nás buď v Bratislave na Cukrovej 14 alebo na pobočke v Pezinku na Holubyho 37.
Ako jediní na Slovensku robíme novým študentom ÚSTNY jazykový audit ich aktuálnej úrovne. Výučba u nás prebieha celoročne a učíme anglicky deti aj dospelých od úplných začiatočníkov až po veľmi pokročilých študentov.
ID: 3935741  Megjelentetés dátuma: 9.7.2020  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.