Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Technik pre naceňovanie, spracovanie výroby a objednávanie - plastová výroba

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
ANEKO SK - plastové okná, Bernolákova, Zlaté Moravce
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacod 800,00 €, v závislostí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská firma a hľadáme kolegu s precíznym a praktickým myslením a najmä potom odvahou a vôľou uspieť.

Máme pre Vás prácu, ktorá Vás bude baviť.
• Variabilita, moderný a nadčasový dizajn, interaktivita, fantázia... to všetko využívame pri našej práci
• Sme moderná spoločnosť, neustále sa zlepšujeme, vyvíjame, rozširujeme a v oblasti okenných systémov sledujeme a aplikujeme najnovšie trendy
• Radi by sme doplnili náš tím o niekoho, komu nie sú tieto veci cudzie, niekoho kto s nami rád bude držať krok a trend, ktorý z nás robí profesionálov vo svojom obore

Čo Vás čaká?
• Zabezpečenie celkovej technickej podpory obchodnému a realizačnému tímu - spracovanie cenových ponúk, príprava technických riešení
• Každodenná práca v SW pri navrhovaní technických riešení pre našich klientov (práca v Autocade vítaná)
• Komunikácia pod značkou ANEKO® s našimi zákazníkmi
• Zadávanie našich zákaziek do výroby (výrobné priestory sú priamo v sídle spoločnosti s odborníkmi, ktorí Vám budú Vašu prácu uľahčovať )

Veríme, že Vás poteší:
• Intenzívne a kvalitné školenia
• Možnosť kariérneho rastu
• Zaujímavá práca vo firme s viac ako 20 ročnou tradíciou, kde dostanete priestor na sebarealizáciu
• Byť súčasťou priateľského kolektívu s elánom dosahovať skvelé výsledky
• Pracovná zmluva na dobu neurčitú

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú radi nové výzvy.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojár

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Body pre Vás, ak:
• Ste stavbár/strojár – minimálne stredoškolák a v stavebníctve alebo ľahkom strojárstve vidíte svoju budúcnosť a kariéru
• Máte minimálne 1 rok skúseností na podobnej pozícii
• Robí Vám radosť keď vymyslíte ako niečo robiť lepšie, efektívnejšie a kvalitnejšie....
• Dokážete zdvihnúť telefón a hovoriť s našimi zákazníkmi o technických špecifikáciách a našich produktoch
• Ste detailista, ktorý rád doťahuje veci do konca a určite nad detailom nemávnete rukou
- čítanie technickej dokumentácie

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3649237  Megjelentetés dátuma: 13.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiacod 800,00 €, v závislostí od skúseností