Asistentka s nemeckým jazykom

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
Bernolákova 57, okres Zlaté Moravce, Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Každodenná komunikácia s obchodnými partnermi, klientmi v nemeckom jazyku,
- Spracovávanie podkladov, vytváranie prezentácií pre vedúceho / nadriadeného,
- Vybavovanie telefonickej, mailovej komunikácie v nemeckom jazyku,
- Spracovávanie cenových ponúk pre zahraničný trh,
- Spracovávanie objednávok pre zahraničný trh,
- Administratívne práce.

- práca v stabilnej a úspešnej výrobnej firme,
- mladý kolektív, príjemné prostredie
- profesijný rast

Všetkým ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Štrukturovaný životop spolu s fotografiou zasielajte elektronicky na [email protected] . Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní uchádzači.
NEMECKÝ JAZYK SLOVOM AJ PÍSMOM JE PRIORITA.
Termín výberového konania: štvrtok 19.4.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PODMIENKA je ovládanie nemeckého jazyka na úrovni expert,
- SAMOSTATNOSŤ,
- flexibilita,
- komunikatívnosť,
- zodpovednosť
- práca s AutoCAD výhodou

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3237863  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou