Ekonóm - účtovník

ANEKO SK, a.s.

Miesto práce
Bernolákova 57, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 /brutto/ upresnenie na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie evidencie účtovných dokladov, ich archivácia,
- starostlivosť o pohľadávky, splatnosť faktúr,
- riešenie leasingových ponúk, poistky,
- tvorba štatistík,
-verejné obstarávanie...

práca v stabilnej a úspešnej výrobnej firme,
- mladý kolektív, príjemné prostredie,
- sociálny program pre zamestnancov firmy,
- firemný mobil, počítač a auto k dispozícii.

Informácie o výberovom konaní

POZNÁMKA:
Uprednostnené budú životopisy z blízkeho okolia (do 35 km), poslané na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Všetkým ďakujeme za prejavený záujem o prácu a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len tie, čo najviac vyhovujú našim požiadavkám, kde dohodneme termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz sk. B /nutnosť/,
- znalosť účtovných a ekonomických súvislostí,
- lojalita,
- flexibilita,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- ovládanie cudzieho jazyka výhoda nie je podmienka,
- analytické myslenie.

Spoločnosť ANEKO SK, a.s. je slovenským výrobcom plastových, hliníkových okien a dverí, fasád a zimných záhrad. Má dlhoročnú históriu a stabilnú pozíciu na trhu. Disponuje s modernými technológiami, má počítačmi riadené výrobné linky a moderné kancelárske priestory.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3188170  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 /brutto/ upresnenie na pohovore