Farmaceutický reprezentant Poprad, Liptovsky Mikuláš, Ružomberok, Turčianské Teplice

Androsa, s.r.o.

Slovensko, Okres Dolný Kubín, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Ružomberok, Okres Turčianske Teplice, Okres Poprad
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1000 - 1300

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• pravidelné návštěvy, udržování a rozvoj spolupráce s klienty (lékaři, farmaceuti) ve svěřeném regionu
• propagace OTC produktů renomované společnosti
• realizace vlastních seminářů pro lékaře a lékárny
• prezentace na odborných seminářích
• pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
• možnosti dalšího profesního vzdělávání
• velmi dobré pracovní ohodnocení a firemní benefity
• PC, mobil, služební vůz i k osobnímu užívání
• nástup ihned

Informace o náboru

Pro farmaceutickou společnost, působící v oblasti volněprodejných léků hledáme nového kolegu/gyni s obchodním talentem, pro aktivní činnost na lékárnách.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Farmaceutická společnost s dlouhodobou historií a velmi dobrou pozicí na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchodní, ekonomické, zdravotnické

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání
• obchodní nadání, příjemné vystupování, dobré komunikační a prezentační dovednosti
• ochota učit se a odborně se rozvíjet
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk.B a ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Androsa s.r.o je vzdělávací a personální agentura specializující se na oblast farmacie a zdravotnictví v regionech CZ a SK. Cílovou skupinou jsou farmaceutické a zdravotnické společnosti, lékárny a zdravotnická zařízení.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 3331087  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1300