Zvárač (Spišská Nová Ves)

ANDRITZ Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 19, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
4,53 - 5,89 EUR/hod.uvedená mzda pre zamestnanca je minimálna, okrem nej poskytujeme letnú, zimnú odmena, mzdové zvýhodnenia, platíme ČASOVOU MZDOU SZČO 9,97 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváračov do spoločnosti v Spišskej Novej Vsi, ktorých náplňou práce bude:

  • Zostavovanie dielcov a ich spájanie krátkymi zvarmi (stehovanie)
  • Zváranie veľkorozmerných komponentov (do 12t)
  • Zváranie pod ochrannou atmosférou, elektródou, materiál tr. 11 a 17 (oceľ)
  • Veľkosť zvarov 3 – 20 mm
  • Rovnanie plameňom

  • Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
  • Atraktívne pracovné prostredie
  • Práca možná na živnosť aj trvalý pracovný pomer
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Preplácané nadčasy
  • strava zabezpečená zamestnávateľom vo vlastnom zariadení
  • príspevok na DDS
  • 24h úrazové pripoistenie pri zmluve na neurčito
  • letná odmena
  • zimná odmena

Informácie o výberovom konaní

Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Vyučený v strojárskom odbore
  • Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • Zváračský preukaz s platným certifikátom 135, 141 výhodou
  • Platný žeriavnický a viazačský preukaz výhodou
  • Prax v danej oblasti nutná

ANDRITZ je vedúca technologická skupina pôsobiaca na celom svete, kótovaná na burze cenných papierov vo Viedni a so sídlom v rakúskom Grazi. Vyvíjame a vyrábame systémy a zariadenia pre globálne, kľúčové odvetvia podľa požiadaviek našich zákazníkov. Najdôležitejšími produktmi sú turbíny a generátory na výrobu energie z vodných elektrární, zariadenia na výrobu a spracovanie celulózy a papiera a lisy a lisovacie linky pre medzinárodný automobilový priemysel.
S viac ako 175-ročnými skúsenosťami a špičkovým globálnym tímom s viac ako 27 000 zamestnancami na 280 pobočkách v 40 krajinách je ANDRITZ súčasným svetovým inovátorom so sloganom "Engineered Success", ktorý je každodenne potvrdený mnohými úspešnými referenčnými prevádzkami.
Časy a technológie sa menia, ale naša vášeň a úsilie o dosiahnutie optimálneho cieľa v prospech našich zákazníkov zostanú vždy.
Detailné informácie môžete pozrieť na : www.andritz.com alebo http://slovakia.andritz.sk/,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Novotná
Tel.: +421907857765
E-mail: poslať životopis
ID: 3865290  Megjelentetés dátuma: 7.4.2021  Alapbér (bruttó): 4,53 EUR/hod.