Predavačka ABAR Bátorové Kosihy len z obce alebo blízkeho okolia

Andrej Barta - ABAR

Miesto práce
Bátorove Kosihy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladam predavačku aj nevyučenú, do stánku ABAR Bátorové Kosihy .Pracovníčka by mala byť z obce ,prípadne blízkeho okolia .
V predajni sa nachádza ,stávková kancelária Niké .cigarety,noviny,časopisy,alkohol,nealko
Naplnou práce je obsluha zákazníkov,vykladanie tovaru,objednávanie tovaru,vykonávanie inventúr,predaj a objednávanie žrebov.
Pracovná doba je od 6.00 do 21.00 a robí sa krátky a dlhý týždeň. Volať v pracovných dňoch od 8.00 - 17.00.
Mzda za mesiac v čistom je 750 eur plus stravné lístky .

Práca vo firme s 20.ročnou tradíciou,seriozne jednanie .Mesačný úvazok cca 180 hodín
nástupný plat cca 750 € plus lístky v čistom .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Samostatnosť ,bezúhonnosť ,prax v odbore predavačky je vítaná nie nutná

predaj tovaru konečnému spotrebitelovi

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3783290  Megjelentetés dátuma: 28.5.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac