Predavač/ka pyrotechniky v obchodnom centre v Žiline

Andrej Barta - ABAR

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 700 EUR/mesiac700EUR/mesiac,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladám predavača/ku na predaj pyrotechnických výrobkov v obchodnom centre
v Žiline
Jednoducha,nenáročná a dobre platená práca pozostáva z predaja pyrotechniky v období od 1.12 do 31.12 2019.,Práca pozostáva z objednávok,blokovania a objednávania tovaru. Pracovná doba : Jeden deň sa robí od 9.00 do 21.00 a druhý deň je volno. Plat v čistom je 4€/hod/cca 50 €denne plus odmeny z tržby. Výhodné ako brigáda.

Práca vo firme s 20 ročnou tradíciou s predajom .Jedná sa o krátkodobú dobre platenú nenáročnú brigádu vhodné aj pre študenta.
Mzda 4€/hod v čistom .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

predaj tovaru konečnému spotrebitelovi

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3781349  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 - 700 EUR/mesiac700EUR/mesiac,