Office manager, asistent

Andrea Straková

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
2.9.2019
Základná zložka mzdy pri plnom úväzku od 1000€ + odmeny, v prípade živnosti dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- starostlivosť o pobočku, vybavovanie objednávok a zabezpečenie chodu kancelárii a školeníi
- prípravy podkladov na stretnutia, školenia
- príprava dokumentov pre účtovníctvo
- organizácia a koordinácia školení
- spolupráca s tímom

Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom na slovenskom trhu v oblasti sprostredkovania finančných služieb.
Flexibilný pracovný čas.
Rôznorodá práca a možnosť kontinuálneho vzdelávania. Možnosť kariérneho rastu a rozvoj osobného a odborného potenciálu.
Práca v úspešnom dynamickom tíme mladých ľudí.
Služobný telefón a notebook.
Teambuildgové aktivity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát na pozíciu asistent/-ka spĺňa tieto odborné a osobnostné predpoklady:

- aktívny a pozitívny prístup pri spolupráci s členmi tímu,
- vynikajúce komunikačné schopnosti,
- profesionálne vystupovanie,
- samostatnosť pri plnení úloh, schopnosť dotiahnuť veci do konca,
- pochopenie procesov, produktov a súvislostí,
- dôslednosť,precíznosť, zodpovednosť,
- ochota učiť sa a pravidelne sa vzdelávať,
- diskrétnosť a lojálnosť.

PARTNERS GROUP SK

Na trh finančných služieb na Slovensku sme vstúpili v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššiu úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb.

V spolupráci s poprednými finančnými spoločnosťami vyvíjame exkluzívne finančné produkty s výraznou konkurenčnou výhodou. Veríme v kvalitu. Sme presvedčení, že trvalý rast a rozvoj sa dá dosiahnuť iba neustálou inováciou, preto neustále sledujeme trendy a prinášame na trh nové revolučné produkty.

Naším cieľom je urobiť službu kvalitného a objektívneho finančného plánovania čo najdostupnejšou, preto aktívne budujeme sieť pobočiek a profesionálnych klientskych centier po celom Slovensku.
ID: 3739711  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy pri plnom úväzku od 1000€ + odmeny, v prípade živnosti dohodou.