Projektový manažer - překladatelská agentura

ANDO TRANSLATIONS, s.r.o.

Místo práce
Brno
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projektový manažer pro překladatelskou a lokalizační firmu s 20letou tradicí v Brně

Koho hledáme

  • mladé lidi do přátelského týmu a příjemného pracovního prostředí.

Co budete dělat

  • budete komunikovat se zákazníky v angličtině, řídit tým interních a externích překladatelů a korektorů na dlouhodobých i drobných zakázkách;
  • budete spolu s dalšími kolegy zajišťovat kvalitní překlady a zároveň se seznámíte s nejnovějšími produkty, které teprve přicházejí na trh;
  • budete řešit různorodé požadavky českých a zahraničních zákazníků a přemýšlet, co se na naší práci dá zlepšit;
  • budete mít dobrý pocit z toho, že špičkoví zákazníci z oboru IT nebo medicíny dostanou to nejlepší, co umíme.

Co budete potřebovat

  • dobré počítačové i jazykové znalosti, logické uvažování a organizační schopnosti a chuť učit se nové věci;
  • znalosti nástrojů CAT a projektového řízení rozhodně pomohou, ale to, co bude chybět, se naučíte v průběhu zaškolení.

Co nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu s občasnou možností home office;
  • roční prémie dle výkonu firmy, zpravidla ve výši 13. platu;
  • stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity dle vlastního výběru, týmové sportovní akce, vzdělávací jazykové kurzy, vybavená kuchyňka, pitný režim, relaxační místnost.

Nástup ihned.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3618476  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 25000 Kč/měsíc