Recepčná

ANDIA s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Recepčná: Prijímanie objednávok v kaderníckom salóne, produktové poradenstvo, práca s kasou, skladové hospodárstvo, obsluha solárneho štúdia. Administratívna činnosť.
S vašim životopisom zasielajte aj vašu FOTOGRAFIU!!
Ide o prácu v obchodnom centre. Pracovný čas je 12 hodín-krátky, dlhý týždeň.

Vlasová kozmetika za zvýhodnené ceny, služby poskytované salónom

Spoločnosť Andia s.r.o prevádzkuje exkluzívne kadernícke salóny a solárne študia v Košiciach (www.beautyexpert.sk), hľadáme ľudí s chuťou pracovať v dynamickom kolektíve.

K reakcii na pozíciu spolu s vašim životopisom je potrebné zasielať aj vašu fotografiu!!!!.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Komunikatívnosť, zodpovednosť, čestnosť, presnosť, pracovné nasadenie, precíznosť, pozitívne naladenie, schopnosť zvládať stresové situácie.
Fotografiu priložte k vášmu životopisu.

Spoločnosť Andia s.r.o prevádzkuje profesionálne kadernícke salóny Beauty Expert od roku 2001. Poskytuje kadernícke služby s profesionálnym prístupom, prináša na Slovensko novinky a svetové trendy v odbore úpravy starostlivosti o vlasy. V súčasnosti prevádzkuje Košiciach tri exkluzívne kadernícke salóny.

Zároveň sa venuje prémiovému segmentu predlžovaniu a zahusťovaniu vlasov Great Lengths a ako jediná na tomto trhu zaručuje 100% záruku nepoškodenia vlasov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1549824  Megjelentetés dátuma: 17.9.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac