Ak máš skúsenosti so SW analýzou a je ti blízke (UML, BPMN, EA) daj nám o sebe vedieť.

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
2 800 EUR/mesiacCelkový ročný príjem je tvorený aj projektovými odmenami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chýba ti príležitosť prinášať riešenia, ktoré ovplyvnia náš každodenný život? Vieš hľadať správnu cestu v záplave informácií a doviesť prácu k úspešnému cieľu?
Rád komunikuješ so zákazníkmi a vysvetľuješ ich požiadavky vývojovému tímu?
Ak máš skúsenosti so SW analýzou, hľadáme práve teba, aby si priniesol nový vietor a pomohol nám s projektami ktoré realizujeme pre rôzne oblasti pôsobenia od súkromných spoločností po verejné inštitúcie. Poď s nami tvoriť užitočné riešenia. Viac o nás nájdeš na www.anasoftaci.sk a na blogu https://www.anasoft.com/sk/home/Novinky-Blog/blog/Softverova-analyza-ocami-profesionalky

Práca na projektoch, ktoré ťa čakajú:
Projekt náhrady existujúceho a budovania nového core systému pre nášho zákazníka, ktorý súvisí s ekonomickou agendou a biznis procesmi správy a konsolidácie pohľadávok.

Ako to robíme:
  • Analýzou a spracovaním požiadaviek na funkcionalitu budúcej softvérovej aplikácie, tvorbou analytických modelov ako podklad pre vývojový tím
  • Analýzou procesov u zákazníka alebo štúdiom legislatívy, zadaní , štúdií uskutočniteľnosti, reformných zámerov a mnohých iných podkladov
  • Návrhom používateľského rozhrania v súlade s princípmi UI a UX, znalosť metodiky IDSK
  • Úzkou spoluprácou s vývojovým tímom, testermi a konzultantmi
  • Organizovaním a vedením stretnutí so zákazníkmi, spracovanie výstupov z nich
  • Pravidelnou komunikáciou so zákazníkom, prezentáciami navrhnutého a vyvinutého riešenia

Čaká na teba:
  • pravidelné tímové vzdelávanie a zdieľanie know-how a príležitosť rozširovať svoje vedomosti a zručnosti
  • neformálne prostredie a príjemný kolektív, ideálny na pivo aj na hory, aj keď teraz viac práce z domu a home office
  • flexibilný pracovný čas a sick days
  • práca s najnovšími technológiami, školenia, rozširovanie vedomostí a zručností
  • možnosť individuálneho vzdelávania
  • bohatá zdieľaná knižnica odborných kníh i beletrie, najmä finalistov ANASOFTlitera
  • množstvo benefitov a výhod, ktoré si vyberáš sám od angličitiny na pracovisku, masáží, spoločné teambuildingy, multisport karta, príspevok na dds a i.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme niekoho kto:
  • má skúsenosti so softvérovou analýzou (ovláda notácie UML, BPMN, Archimate a vie pracovať s Enterprise Architectom)
  • má minimálne 5 rokov skúseností a niekoľko realizovaných projektov za sebou (pre komerčnú aj goverment sféru)
  • vie komunikovať so zákazníkom aj interným vývojovým tímom (tvorba detailnej funkčnej špecifikácie a zadaní pre vývojárov)
  • ovláda angličtinu slovom aj písmom
  • certifikát UML je výhodou
  • má rád technický a technologický svet (je mu blízke SQL,DMS, ESB...)
  • je tímový hráč, vie počúvať ale aj prezentovať
  • a ešte stále ho lákajú výzvy v podobe nových zákazníkov z rôznych segmentov

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Patríme do TOP 10 softvérových domov na Slovensku. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.
Viac na www.anasoftaci.sk

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adela Binderová
Tel.: +421232234111
E-mail: poslať životopis
ID: 3804458  Megjelentetés dátuma: 2.2.2022  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac