Pracuješ jako účetní nebo technický správce bytového domu? Rád své zkušenosti posunuješ dál? Přidej se do DOMUS týmu.

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Česká republika, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/měsícod 40 000 KČ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegu / kolegyni do našeho skvělého týmu konzultantů, analytiků informačního systému DOMUS.
Tvým úkolem bude zajistit dobrou znalost a uživatelskou spokojenost našich zákazníků s informačním systémem DOMUS, který je určen pro správu bytového fondu.

Výkon práce budeš mít zejména u našich zákazníků v Čechách, ale pravidelně budeš komunikovat s kolegy z Bratislavy, kteří Ti poskytnou zázemí a podporu.
Budeš hodně cestovat a navštěvovat klienty, zároveň můžeš hodně agendy vyřídit i z pohodlí svého domova.
Pokud máš praxi alespoň v jedné oblasti ekonomické agendy: účetnictví, mzdy, faktury, leasing, správa bytů nebo máš předchozí konzultační zkušenosti a chceš se stát vyhledávaným odborníkem, kontaktuj nás.

Co Tě čeká:
  • Cestování (nabízíme Ti hodně cestování k zákazníkům a neustálé zdokonalování systému na základě měnící se legislativy a požadavků našich klientů)
  • Vzdělávání se (budeš profesionál, na kterého se budou lidé obracet se žádostí o radu, či konzultaci, a proto bude k Tvé práci neoddělitelně patřit permanentní vzdělávání se)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Neformální pracovní prostředí, otevřenou komunikaci
• Home office
• Možnost odborného růstu
• Výbornou týmovou spolupráci a individuální kompetence
• 5 týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní dobu
• Stravenky
• Multisport kartu
• Sick days 3 dny
• Pracovní výročí
• Mobil pro soukromé účely
• Referral bonus
• Notebook
• Služební auto pro soukromé účely

Informace o náboru

Víc na [email protected], nebo +421 2 3223 4362.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Ochota cestovat - až 75% pracovního fondu budeš na cestách a u zákazníků
  • Analytické myšlení - prozákaznická orientace
  • Dovednosti v komunikaci (písemný a slovní projev)
  • Odpovědnost, samostatnost a smysl pro humor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ANASOFT je slovenská IT společnost, jejímž posláním je vytváření užitečných, kvalitních a inovativních produktů a služeb, s mezinárodním dosahem. Vytváříme softwarová řešení již více než 25 let, během kterých jsme získali řadu ocenění. Šikovní a přímí lidé jsou to, co nás stále táhne dopředu.
Hodnoty, kterými žijeme:
- Klíčová je pro nás přidaná hodnota pro klienta, produkt a svět, ve kterém žijeme
- Chováme se čestně - k našim klientům, k sobě navzájem
- Naše práce nás baví a pracujeme jako tým

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Adela Binderová
Tel.: +421232234111
E-mail: poslat životopis
ID: 3195027  Megjelentetés dátuma: 1.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 - 1 800 EUR/měsícod 40 000 KČ