Projektový manažér pre Smart Industry

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiacpodľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej Smart Industry divízie hľadáme kolegu na pozíciu projektového manažéra. Máš skúsenosti so SW vývojom a zároveň ti je blízka aj sféra výroby a priemyslu? Ak radšej ako bielu košelu si obliekaš reflexnú vestu a namiesto sedenia v openspace si radšej v dynamickej priemyselnej hale, ozvi sa nám.

Čo bude tvoja zodpovednosť?
  • Komplexné zabezpečenie prípravy a realizácie softvérového projektu po stránke jeho kvality, termínov, rozpočtu, zámeru a obsahu
  • Plánovanie projektu po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke. T.J. zostavovanie pracovného tímu, pripravovanie finančného a realizačného plánu projektu
  • Spolupráca s obchodným oddelením. Aktívna účasť v presales procese, pri príprave zmlúv a cenových ponúkách. Pravidelná komunikácia so zákazníkom.
  • Koordinácia projektu, pracovného tímu a tímu subdodávateľov
  • Tímové podieľanie sa na analýze požiadaviek zákazníka, návrhu technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia, špecifikácie, koordinácie vývoja, nasadenia systému do reálnej prevádzky a podpory prevádzky
  • Sledovanie a reporting plnenia naplánovaných prác na projekte. Práca s rizikami a problémami projektu
  • Vedenie projektovej dokumentácie v zmysle projektovej metodiky

Čaká ťa:
Zakladáme si na tom, aby sa každý cítil v práci dobre a preto dbáme na príjemné a neformálne pracovné prostredie, priamu a otvorenú komunikáciu a vzájomný rešpekt a podporu. Naši zamestnanci môžu využívať benefity ako dni dovolenky navyše, návštevy lekára na doliečenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, masáže a hodiny angličtiny na pracovisku, externé školenia, certifikácie a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, výhodou IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

  • Schopnosť motivovať, viesť a riadiť tím
  • Vysoká osobná zodpovednosť, cieľavedomosť, asertivita
  • Koncepčné a analytické myslenie

Certifikácia PMI, IPMA, alebo Prince2 je výhodou

ANASOFT je slovenská IT spoločnosť, ktorej poslaním je vytváranie užitočných, kvalitných a inovatívnych produktov a služieb, s medzinárodným dosahom. Patríme do TOP 10 softvérových domov na Slovensku. Vytvárame softvérové riešenia už viac ako 25 rokov, počas ktorých sme získali množstvo ocenení. Šikovní a priami ľudia sú to, čo nás stále ťahá dopredu.
Viac na www.anasoftaci.sk

Hodnoty, ktorými žijeme:
- Kľúčová je pre nás pridaná hodnota pre klienta, produkt a svet, v ktorom žijeme
- Správame sa čestne – k našim klientom, k sebe navzájom
- Naša práca nás baví a pracujeme ako tím

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adela Binderová
Tel.: +421232234111
E-mail: poslať životopis
ID: 1259297  Megjelentetés dátuma: 29.5.2022  Alapbér (bruttó): 2 800 EUR/mesiac