Lekár - Pneumológ

Analyticko-diagnostické laboratórium a ambulancie s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1.300,00 € + ohodnotenie podľa relevantných skúsenosti a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie
Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore

stabilné postavenie spoločnosti v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
príjemné pracovné prostredie - novo zrekonštruované priestory ambulancií v našom vlastnom zariadení
podpora ďalšieho vzdelávania
účasť na odborných podujatiach doma i v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárska fakulta, I. atestácia, špecializácia v uvedenom odbore

internistický kmeň resp. atestácia z Pneumológie a ftizeológie
otvorenosť moderným medicínskym postupom a technológiám
pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam,
príjemný a zodpovedný prístup k pacientom,
ochota naďalej sa odborne vzdelávať,
príjemné vystupovanie, spoľahlivosť,
korektnosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi.

Analyticko – diagnostické laboratórium a ambulancie s.r.o. je dlhoročný poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v oblasti špecializovanej ambulantnej starostlivosti v medicínskych odboroch: KLINICKÁ IMUNOLÓGIA A ALERGOLÓGIA a PNEUMOFTIZEOLÓGIA s funkčnou diagnostikou a stacionárom a taktiež poskytovateľ laboratórnej medicíny v odboroch: klinická biochémia, hematológia, mikrobiológia a najmä klinická imunológia a alergológia.
AKTIVITY:
• školiace pracovisko pre odbor klinická imunológia a alergológia
• prednášková účasť na kongresoch a seminároch

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3266573  Megjelentetés dátuma: 29.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.300,00 € + ohodnotenie podľa relevantných skúsenosti a praxe