Čašník - Čašníčka

Analim SK, s.r.o.

Miesto práce
Eiscafe Delikana, Kollárova, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.4€/hod +príplatok sobota,nedeľa, sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Firemné akcie.
Prémie, zamestnanecké zľavy.
Nástup možný ihneď.
4€/hod v čistom

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Aspoň 1 rok

Ochota pracovať aj cez víkendy, komunikatívnosť, profesionalita.

Cukráreň A Kaviareň Delikana je spoločnosť s desaťročnou tradíciou zaoberajúca sa vlastnou výrobou cukrárskych výrobkov, tort a zmrzlín. Vyrábame prevažne z moderných receptúr inšpirujúca sa na svetových výstavách, ale aj tradičnú českú a slovenskú klasikou.

Prevádzkujeme predajne s vlastnou výrobou zmrzliny podľa našej receptúry, široký sortiment zákuskov, tort, zmrzlinové poháre, miešané nápoje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4156411  Megjelentetés dátuma: 6.9.2021  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.