Servisný technik

AMZ Slovakia, s. r .o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiacv závislostí od skúseností uchádzača od 1350 € , 13. plat a bonusy, príspevok na III. dôchodkový pilier

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácie, školenia, údržba a servis plechotvárniacich strojov u zákazníkov po celej SR
- servis mechanických, elektrických, pneumatických a hydraulických systémov
- komunikácia so zákazníkmi a ich technická podpora
- úprava a údržba riadiacich systémov strojov
- technická zodpovednosť za pridelené úlohy

- práca pre firmu zastupujúcu lídra vo výrobe strojov na spracovanie plechu
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť profesijného rastu a zvyšovania si kvalifikácie (školenia a kurzy)
- mobilný telefón a notebook
- služobné auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronika; elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť v elektrotechnike (min. §22)
- technická zručnosť
- znalosť hydraulických a pneumatických systémov a ich komponentov
- prehľad a orientácia v IT technológiách

Sme obchodná spoločnosť, ktorá zastupuje na Slovensku zahraničné spoločnosti vyrábajúce stroje na tvárnenie plechu. Okrem predaja zabezpečujeme, technickú podporu výroby, servis a školenie obsluhy strojov.
ID: 4061644  Megjelentetés dátuma: 13.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac