Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Pracovník výroby a montáže

AMV Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
5,5 EUR/hod.Brutto mzda 5,50€/hodina + variabilná zložka mzdy až do výšky 30% Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností úspešného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Nášho tímu na novovzniknuté pracovisko MODU - AL, hľadáme odborného pracovníka výroby a montáže.

Ak si technicky zručný, baví ťa práca vo výrobe,
rád zodpovedáš za celý proces svojej vykonanej práce od prevzatia technického výkresu až po samotnú realizáciu diela, tak hľadáme práve teba.

Hlavnou náplňou tvojej práce bude:
- Oboznámenie sa s výkresovou dokumentáciou
- Naplánovanie výroby diela (materiálové aj výrobné)
- Nastavenie a obsluha výrobného strojného zariadenia
- Výroba hliníkovej konštrukcie a následná montáž diela
- Expedícia a kompletizácia diela na mieste zadania u koncového zákazníka
- Samotná montáž si vyžaduje cestovanie
Pre viac info. klikni na: www.modual.eu
Všetky tvoje otázky ti radi zodpovieme na osobnom stretnutí.

- Práca na TPP v stabilnej spoločnosti
- Perspektíva osobného a kariérneho rastu
- Príjemné pracovné prostredie
- Práca v jednozmennej prevádzke
- Komplexné zaškolenie
- Firemné oblečenie
- Stravovanie vo firemnej jedálni

Informácie o výberovom konaní

- Práca je vhodná pre muža

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo a ostatný kovospracujúci priemysel

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet Explorer - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- samostatnosť, spoľahlivosť, lojalita, tímovosť
- organizačné schopnosti ( samotná organizácia práce a jej riadenie )
- manuálna zručnosť, technický talent
- analytické myslenie
- zmysel pre detail
- príjemné vystupovanie
- komunikačné schopnosti

- Výhodou je znalosť AJ na mierne pokročilej úrovni.

Spoločnosť AMV Slovakia, s.r.o. je najväčší výrobca doplnkov pre kamenársky priemysel vo východnej Európe. Pôsobí na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa výrobou foriem, nástrojov, odlievaním, lisovaním, galvanizáciou, montážou a predajom náhrobných doplnkov.
pre viac info. klikni na www.amvslovakia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4203723  Megjelentetés dátuma: 19.2.2022  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.