HR Asistent

Amrop Partners v.o.s.

Miesto práce
Štefanovičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 4 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie kandidátov na sociálnych sieťach (napr. LinkedIn)
• spravovanie záznamov v internej databáze (zadávanie údajov o firmách a kandidátoch) a aktualizácia informácií s využitím rôznych zdrojov (OR SR, sociálne siete, internet, printové média, atď.)
• telefonické overovanie kontaktných údajov o firmách a kandidátoch
• spracovanie životopisov (evidencia, preklad, vytváranie profilov, archivácia v databáze)
• príprava a úprava dokumentov pre marketingové účely
• spolupráca pri projektových úlohách
• a iné ad hoc aktivity

• dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
• možnosť spoznať prácu konzultantov a spolupracovať s nimi
• spoznanie aktuálneho smerovania a noviniek v rámci pracovného trhu na Slovensku
• príjemný kolektív, spoločné akcie a teambuildingy
• flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Amrop Slovakia je stabilná poradenská spoločnosť s 29 ročnou úspešnou históriou na slovenskom a stredoeurópskom trhu. Je súčasťou globálneho spoločenstva Amrop, ktoré sa zameriava na cielené vyhľadávanie kandidátov na manažérske a špecializované pozície a prémiovej strategickej poradenskej spoločnosti Jenewein Group.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• prebiehajúce vysokoškolské vzdelanie
• práca s MS Word a Excel na užívateľskej úrovni
• časová flexibilita podľa rozsahu práce
• systematický prístup a zmysel pre detaily
• schopnosť komunikovať a viesť telefonický rozhovor, príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• analytické myslenie, schopnosť hľadať riešenie zadanej úlohy
• záujem o poradenstvo v oblasti ľudského kapitálu
• anglický jazyk na aktívnej úrovni, znalosť iného svetového jazyka je výhodou

Amrop – Leaders For What`s Next je poradenská spoločnosť zaoberajúca sa poradenstvom v oblasti ľudského kapitálu. Konzultanti spoločnosti pôsobia pod značkou Amrop už viac ako 20 rokov na slovenskom a stredoeurópskom trhu pričom poradenské riešenia prinášajú v týchto oblastiach:

* Executive Search
* Strategic Talent Acquisition
* Leadership Advisory
* Board Services

Amrop Slovakia je súčasťou spoločenstva s celosvetovou pôsobnosťou, ktoré sa zameriava na kontextom riadené cielené vyhľadávanie kandidátov na manažérske a špecializované pozície. Amrop sa riadi princípmi The Association of Executive Search Consultants (AESC) – najuznávanejšej globálnej asociácie spoločností zameraných na poradenstvo v oblasti Retained Executive Search & Leadership Advisory.

Pri realizácii projektov Amrop využíva model 3D špecializácie postavený na kombinácii poznania sektora, funkčného zaradenia pozície a špecifík vyplývajúcich z typu vlastníctva danej organizácie, čo našim odborným konzultantom umožňuje efektívne riešiť aj najnáročnejšie výzvy a problémy na úrovni orgánov spoločností, manažmentu alebo expertov a špecialistov. Ľudskokapitálovými riešeniami zameranými na prácu s talentami a lídrami zvyknutými pracovať ponad hranice krajín a sektorov klientom pomáhame pri rozvíjaní podnikania a dosahovaní strategických cieľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3620436  Megjelentetés dátuma: 16.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 4 eur/hod