Odborný/á asistent/ka - skúsenosť s eurofondovými projektami podmienkou

Amrop Partners v.o.s.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 eur brutto v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pravá ruka konateľa spoločnosti - vedenie pracovnej agendy konateľa, time management, plánovanie stretnutí
PODMIENKOU JE SKÚSENOSŤ Z OBLASTI EUROFONDOVÝCH PROJEKTOV
administratívno – organizačné zastrešenie agendy nadriadeného, spracovanie emailovej korešpondencie
príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania
organizovanie porád manažmentu podľa pokynov konateľa
kompletné zastrešenie organizácie tuzemských a zahraničných ciest riaditeľa
zabezpečenie podpisov a overení rozličných dokumentov, komunikácia s úradmi
participácia na spracúvaní procesov, zefektívňovanie chodu a fungovania firmy
Ad hoc úlohy podľa zadania nadriadeného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Etablovaná slovenská výrobná spoločnosť, do 150 zamestnancov. Ďaľšie informácie budú poskytnuté uchádzačom spĺňajúcim požiadavky na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

PREUKÁZATEĽNÁ SKÚSENOSŤ Z OBLASTI EUROFONDOVÝCH PROJEKTOV JE PODMIENKOU
okrem toho min. 2 roky skúsenosti na pozícii výkonnej asistentky/asistenta a znalosť danej oblasti
vynikajúci time manažment, vysoká miera flexibility
záujem o prácu v prostredí výrobnej spoločnosti, technické myslenie
AKTÍVNY/A VODIČ/KA podmienkou
schopnosť organizovať seba aj iných; efektívne si riadiť čas ako aj organizovať a plánovať agendu pre iných
vysoké pracovné nasadenie.
znalosť práce s balíkom MS Office
aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka
zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Amrop – Leaders For What`s Next je poradenská spoločnosť zaoberajúca sa poradenstvom v oblasti ľudského kapitálu. Konzultanti spoločnosti pôsobia pod značkou Amrop už viac ako 20 rokov na slovenskom a stredoeurópskom trhu pričom poradenské riešenia prinášajú v týchto oblastiach:

* Executive Search
* Strategic Talent Acquisition
* Leadership Advisory
* Board Services

Amrop Slovakia je súčasťou spoločenstva s celosvetovou pôsobnosťou, ktoré sa zameriava na kontextom riadené cielené vyhľadávanie kandidátov na manažérske a špecializované pozície. Amrop sa riadi princípmi The Association of Executive Search Consultants (AESC) – najuznávanejšej globálnej asociácie spoločností zameraných na poradenstvo v oblasti Retained Executive Search & Leadership Advisory.

Pri realizácii projektov Amrop využíva model 3D špecializácie postavený na kombinácii poznania sektora, funkčného zaradenia pozície a špecifík vyplývajúcich z typu vlastníctva danej organizácie, čo našim odborným konzultantom umožňuje efektívne riešiť aj najnáročnejšie výzvy a problémy na úrovni orgánov spoločností, manažmentu alebo expertov a špecialistov. Ľudskokapitálovými riešeniami zameranými na prácu s talentami a lídrami zvyknutými pracovať ponad hranice krajín a sektorov klientom pomáhame pri rozvíjaní podnikania a dosahovaní strategických cieľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3447061  Megjelentetés dátuma: 24.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400 eur brutto v závislosti od pracovných skúseností