Mzda od 6€/hod ako vedúci zmeny v BK Bratislava!

AmRest s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
960 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád pracuješ v tíme? Nevieš čo po škole a chýbajú Ti skúsenosti? Chceš zmeniť terajšie zamestnanie a skúsiť niečo nové?
Tak sa i ty pridaj k novo otvoreným prevádzkam Burger King a zaži jedinečnú tímovú atmosféru v duchu „Work hard – play hard“.
Mimoriadna šanca stať sa členom nového rastúceho brandu na Slovensku s možnosťou rýchleho kariérneho rastu - už po roku môžeš viesť vlastnú reštauráciu.
Všetko Ťa radi naučíme!

Čo ponúkame:

Práca v medzinárodnom tíme
Zmluva na dobu neurčitú
Možnosť kariérneho postupu už po 3 mesiacoch
Stabilná práca a plánovanie zmien
Pozitívna energia na zmenách
Výplata vždy k 10. dňu v mesiaci
Zamestnanecké zľavy na občerstvenie počas zmeny až 70%
25% zľava do Starbucks, Pizza Hut a KFC (ČR)
Teambuildingové akcie a súťaže pre zamestnancov
Odmeny za odporúčanie kamaráta
Príplatky za sviatky (100%), soboty (25%), nedele (50%)

Čo požadujeme:

Zameranie na hosťa
Tímový hráč
Pozitívny prístup k práci
Chuť rozvíjať sa a učiť sa nové veci

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3447546  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 960 EUR/měsíc